Ample Lash Essence

  Ample Lash Essence miniatura

  Ampre Lash, jest odżywką której zadaniem jest odżywienie, oraz wzmocnienie za równo rzęs jak i brwi. Mogą z niej korzystać z równo osoby chcące przyspieszyć wzrost swoich rzęs, jak i te których rzęsy stały się słabsze i bardziej skłonne do wypadania.

  Odżywka została opracowana po przez połączenie aktywnych składników oraz naturalnych ekstraktów. Niestety, może ona wywoływać podrażnienia oka, na skutek zawartości sztucznych składników odżywki. Wiele osób cierpi na nadwrażliwość na syntetyczne składniki.

  Pierwsze efekty stosowania preparatu, powinny być widoczne już po 14 dniach, według producenta. Ponad 70% naszych ankietowanych jednak uważa, iż efekty zauważalne są po czasie około 3 tygodni stosowania.

  Producent zapewnia też, iż odżywka jest hipoalergiczna, nie powoduje wiec uczuleń. U 5% ankietowanych, produkt wywołał zaczerwienienie oraz pieczenie oczu.

  Cena odżywki jest niska, co nie sprawia jednak iż znajdzie się on na czele naszego rankingu. Jego skuteczność oraz szybkość działania, nie jest tak szybka, jak w przypadku wielu innych odżywek.