Artdeco, Lash Growth Activator

  Artdeco, Lash Growth Activator miniatura

  Odżywka została opracowana nie tylko z myślą o kobietach pragnących poprawić stan oraz wygląd swoich rzęs, bez konieczności poddawania się zabiegom zagęszczania, ale także dla Pań, posiadających rzęsy osłabione czy też ze skłonnością do wypadania.

  Nowoczesny skład odżywki, został opracowany w taki sposób, aby w znacznym stopniu odżywiała ona oraz nawilżała rzęsy od środka. Zawartość licznych peptydów pokrytych keratyną, sprawiają iż rzęsy zostają czynnie pobudzone do szybszego wzrostu.

  Produkt według producenta, należy stosować przez miesiąc czasu, codziennie nakładając na rzęsy cienką warstwę odżywki. Po upływie miesiąca, rzęsy mają stać się bardziej odżywione a tempo ich wzrostu powinno zostać przyspieszone.

  Aby produkt był równie przyjazny dla osób skorych do uczuleń, produkt nie zawiera lanoliny oraz składników zapachowych, które to często wywołują liczne uczulenia oraz podrażnienia.

  Przez naszych testerów, produkt został określony jako bardzo skuteczny. Jedynie u 5% osób, wywołał on nieznaczne podrażnienie oczu, pod czas gdy 90% osób jest bardzo zadowolone z efektów jego stosowania. Jako jedyny minus, określono fakt, iż odżywka w pierwszej fazie stosowania może powodować nieco zwiększenie wypadania rzęs, które jednak w krótkim czasie odrastają grubsze.