Charmine Rose, CharmLash

    Pomimo, iż na świecie powstało już bardzo wiele odżywek do rzęs oaz brwi, to w naszym kraju jako pierwsza powstała właśnie CharmLash. Jej receptura, została opracowana na bazie najlepszych składników, które zostały dobrane w taki sposób, aby wzmocnić oraz wydłużyć rzęsy.

    Według producenta, odżywka już po upływie około 4 tygodni od stosowania nie tylko pogrubi rzęsy, ale także sprawi iż będą one rosły znacznie szybciej. Recepturę, można także stosować do poprawy wzrostu oraz ogólnego wyglądu zarówno rzęs, jak i brwi.

    Pod czas naszych badań, około 80% testujących, określiło produkt jako skuteczny. Rzeczywiście poprawia on grubość oraz długość rzęs, co staje się widoczne, po jednak dłuższym czasie stosowania, niż 4 ten o jakim zapewniał producent.

    Pod czas tworzenia kosmetyku, kolejne receptury kontrolowano również pod względem reakcji alergicznych, jakie mógłby on wywoływać. W przypadku naszych testujących, podrażnienie zostało wywołane u zaledwie 10% osób.

    Cena kosmetyku jest jednak powalająca. Pomimo, iż odżywka jest skuteczna, to za znacznie niższą cenę, można kupić odżywkę charakteryzującą się tą samą skutecznością.