Eveline, Advance Volumiere

  Eveline, Advance Volumiere miniatura

  Ta nowoczesna odżywka łączy w sobie aż trzy różne kosmetyki: bazy pod tusz, przyspieszacza wzrostu rzęs oraz serum pogrubiającego. Dzięki pokryciu kosmetykiem rzęs, chronimy je przed szkodliwymi składnikami tuszów, które osłabiają nasze rzęsy.

  Producent postarał się również, o przygotowanie szczoteczki do nakładania serum dzięki, której czynność będzie, nie tylko wygodniejsza ale także dokładniejsza. Wśród licznych składników tej odżywki, znajduje się za równo kwas hialuronowy, jak i liczne proteiny sojowe.

  Cena produkty nie jest wysoka, co z pewnością jest znacząc dla większości kobiet.

  Odżywka cieszy się dużą popularnością, oraz znacznym zainteresowaniem nie tylko z powodu ceny. Według naszych testujących, odżywka nie podrażnia oczu, co jest częstym zjawiskiem w przypadku kosmetyków tego rodzaju. Nie powoduje też uczuleń, mimo iż jej skład nie zawiera wiele składników naturalnych.

  Jak to bywa jednak w przypadku wielu odżywek tego rodzaju, nie w każdym przypadku efekt jest taki sam. Około 68% ankietowanych zauważyło u siebie mniej intensywne działanie, odnośnie wydłużenia czy pogrubienia rzęs.