Zestaw prezentowy L’Oréal Paris

  Święta tuż – tuż. Najwyższy czas zacząć myśleć o prezentach. Jakie zestawy prezentowe proponuje nam firma L’Oréal Paris? I czy będą to prezenty trafione?

  Jak wybrać prezent świąteczny?
  Nie jest łatwo kupić prezent świąteczny, nawet osobie, którą dobrze znamy. Wełniane skarpety, krawat albo perfumy mogą okazać się zupełnie nietrafionym podarkiem. Zbyt wymyślne prezenty również mogą nie spodobać się obdarowanej osobie. Zatem jak wybrać świąteczny prezent? Można skorzystać z listy prezentów bezpiecznych (słodycze, bony upominkowe, alkohol). Jednak wręczanie co rok tego samego podarunku nie świadczy dobrze o naszej kreatywności.

  Jeżeli chcemy obdarować osobę nam bliską, możemy dyskretnie obserwować ją podczas robienia zakupów, wybierania programów telewizyjnych i innych czynności, które powiedzą nam cokolwiek o jej zainteresowaniach. Możemy równie dobrze podpytać innych o upodobania osoby, której pragniemy wręczyć prezent. Jeśli wiemy, że dana osoba lubi malować się, możemy sprezentować jej zestaw od L’Oréal Paris.

  Zestaw prezentowy od L’Oréal Paris
  Marka L’Oréal Paris dla miłośniczek makijażu przygotowała niewielki lecz bardzo trafiony zestaw, który idealnie nadaje się na prezent pod choinkę. Znajdują się w nim dwa kosmetyki: tusz do rzęs False Lash Wings i eyeliner Super Liner Blackbuster. Obydwa produkty podkreślają kształt oczu i dają długotrwały efekt ładnie wytuszowanych rzęs. Kosmetyki zamknięto w eleganckich opakowaniach, a te – w czarnym pudełeczku. Wyjęcie maskary i eyelinera ułatwia wstążeczka umocowana do wieczka.

  Maskara False Lash Wings, według opisu producenta, zwiększa objętość rzęs, podkręca je i wydłuża, zwłaszcza w wewnętrznych kącikach oczu. A jest to możliwe dzięki ciekawie zaprojektowanej szczoteczce. Jej włókna są z jednej strony krótkie – rozczesują rzęsy, z drugiej zaś – szczoteczka rozszerza się ku dołowi – dokładnie można wytuszować, wymodelować i rozdzielić rzęsy. Eyeliner Super Liner Blackbuster wyglądem przypomina duży flamaster. Spiczasta końcówka ułatwia aplikację, a kolor jest bardzo wyrazisty i intensywny.