JB Cosmetics, Lash Food

    Obecnie coraz więcej kobiety marzy o tym by móc posiadać piękne, długie i grube rzęsy. Nie każda jednak decyduje się na poprawę ich wyglądu, za pomocą zabiegów kosmetycznych. Na szczęście poprawa stanu rzęs, jest możliwa dzięki stosowaniu odpowiednich odzywek do rzęs.

    Firma JB Cosmetics, wypuściła na rynek właśni tego rodzaju kosmetyk, którego zadaniem jest właśnie poprawa stanu rzęs, wzmocnienie ich a także nawilżenie.

    Odżywka, polecana jest także w przypadku pań, które poddały się zabiegowi przedłużania rzęs, z powodu którego ich rzęsy uległy osłabieniu. Specjalnie dobrane składniki, sprawiają że rzęsy za równo sztuczne jak i naturalne, stają się grubsze i bardziej odżywione.

    Odżywka, nie powoduje uczuleń, dzięki czemu może być stosowana także przez osoby narażone na częste podrażnienia oczu oraz liczne reakcje alergiczne.

    Cena odżywki, nie jest wysoka. Ale jej skuteczność bywa różna. Tylko 65% ankietowanych, uznała go za skuteczny kosmetyk. Pomimo, iż rzeczywiście środek nie powoduje uczuleń, to prawdą jest, iż nie spełnia on oczekiwań jakie ma się względem odżywki tego typu.