L`Biotica, cream for eyelashes

    L`Biotica, cream for eyelashes miniatura

    Od pewnego czasu, mamy do czynienia z istnym szałem odnośnie wielu odżywek do rzęs, pojawiających się na rynku. L’ Biotica wyprodukowała jednak zupełnie inną odżywkę niż te, z którymi mielimy do czynienia do tej pory. Odżywka tej firmy, to nie serum, czy też mas cara. Ku zaskoczeniu wielu ludzi, ma ona formę kremu do rzęs.

    Podobnie jak w przypadku wielu innych odżywek tego rodzaju, jej funkcją jest odżywienie rzęs, oraz wzmocnienie w przypadku ich osłabienia. Według badań rynkowych, jest to jeden z pierwszych produktów tego rodzaju, uzyskanych w formie kremu.

    Do każdej odżywki dołączony jest specjalny aplikator, dzięki któremu nałożenie odżywki, będzie bardzo proste. Krem nie powoduje uczuleń czy też podrażnień oczu. Znacznie rzadziej też, dostaje się do oka z racji nieco odmiennej formy odżywki.

    Niestety opinie na temat skuteczności stosowania odżywki, są podzielone. Ponad 70% uważa ją za produkt skuteczny, pod czas gdy pozostałe osoby nie zauważyły u siebie żadnych efektów, a z pewnością nie tak spektakularnych na jakie się nastawiły.