L`Oreal, Serum Re-Activant Cils

  L`Oreal, Serum Re-Activant Cils miniatura

  L`Oreal, Serum Re – Activant Cils jest odżywką przede wszystkim służącą do odżywienia oraz wzmocnienia rzęs, osłabionych zabiegami, czy też codziennym stosowaniem tuszów do rzęs.

  Kosmetyk doskonale sprawdza się także, w przypadku osób po przebytych zabiegach chemioterapii. Została opracowana na bazie przede wszystkim naturalnych składników, oraz pojedynczych składników syntetycznych. Według zapewnień producenta, pierwsze widoczne efekty powinny pojawić się już, po upływie dwóch tygodniach codziennego stosowania.

  Według naszych ankietowanych, serum nie w przypadku każdej osoby przynosi takie same efekty. 10% naszych ankietowanych, nie dostrzegło u siebie pożądanych efektów stosowania serum. U większości natomiast, odżywka przyniósł efekt po dłuższym czasie, aniżeli zapewniał o tym producent.

  W trakcie aplikacji, należy odznaczać się szczególną ostrożnością, gdyż preparat w przypadku dostania się do oka może wywołać pieczenie oraz zaczerwienienie gałki ocznej.

  Odżywka znajduje się na nieco niższej pozycji w naszym rankingu, z powodu niskiej skuteczności względem innych produktów tego typu.