Pierre Rene

  Pierre Rene miniatura

  Coraz więcej kobiet, pragnie polepszyć wygląd swoich rzęs, nie poprzez stosowanie zabiegów kosmetycznych, ale dzięki wzmocnieniu włosków od środka. Znana marka Pirre Rene, tak jak wiele innych jej podobnych marek, wypuściła na rynek, oferowaną przez siebie odżywkę do rzęs.

  Jej bezpośrednim zadaniem jest zwiększenie grubości rzęs a także przyspieszenie ich wzrostu. Odżywka została opracowana na bazie wielu ciekawych składników, w tym również pentanolu oraz keratyny, które to mają wpływ nie tylko na grubość rzęs ale także na nadanie im połysku oraz miękkości.

  Cena produktu nie jest wysoka, dzięki czemu może sobie na nią pozwolić praktycznie każdy.

  Nasi testerzy oceniali produkt biorąc pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale także takie czynniki jak powodowanie uczuleń czy podrażnień oraz łatwość stosowania.

  Niestety produkt nie został oceniony zbyt wysoko. Pomimo, iż u 60% testujących okazała się być skuteczny, pozostałe 40% użytkowników oceniło go jako silnie podrażniający oczy. Niestety odżywka powodowała zaczerwienienie oczu oraz łzawienie. Nawet jeśli produkt nie został zaaplikowany w pełni profesjonalnie, jego działanie nie powinno być tak silnie drażniące.