Talika, Lipocils

  Talika, Lipocils miniatura

  Odżywka tej marki, mająca za zadanie poprawę stanu rzęs, została utworzona w formie żelu. Jej skład, został opracowany na bazie naturalnych składników, których stosowanie w branży kosmetycznej, stało się ostatnimi czasy bardzo modne i popularne.

  Zdaniem producenta, jest to jedyny produkt tego typu, dostępny w naszym kraju, który uzyskał autoryzację Francuskiego Urzędu Reklam. Aby zdobyć tego rodzaju odznaczenie, produkt został poddany licznym analizom.

  Według producenta, odżywka może być stosowana przez dowolną ilość czasu. Zwiększona ilość stosowanej odżywki, nie powoduje uczuleń czy też podrażnień oczu, a jego stosowanie.

  W składzie odżywki znajdziemy między innymi, ekstrakty z pokrzywki czy kasztanowca. Wszystkie składniki mają za zadane wzmocnienie rzęs, oraz przyspieszenie ich fazy wzrostu.

  Nasi testerzy określili kosmetyk jako bardzo skuteczny, i rzeczywiście niepowodujący podrażnień czy uczuleń. Niestety jego cena pozostawia wiele do życzenia, dlatego też, jego miejsce na rankingu jest niższe niż w przypadku kilku innych odżywek, których skuteczność jest niemal taka sama za podobną cenę.