My Secret, Lash & Brow Repair

    My Secret, Lash & Brow Repair miniatura

    Odżywka została utworzona przede wszystkim z myślą o osobach posiadających rzęsy w słabej kondycji. Tyczy się to za równo, rzęs wypadających jak i pozbawionych blasku oraz cienkich. Formuła kosmetyku, została ulepszona o składniki odżywcze oraz liczne witaminy takie jak, A, E, B5.

    Odżywka zawiera także, kreatynę która wpływa w znacznym stopniu, również na wzmocnienie rzęs. Według producenta, przy regularnym jej stosowaniu, można liczyć na efekt polegający nie tylko na wzmocnieniu rzęs, ale także na ich wydłużeniu i przyspieszeniu ich fazy wzrostu.

    Według naszych ankieterów, kosmetyk doskonale sprawdza się jako baza pod maskarę, która chroni włos przed uszkodzeniem. Odżywka jest także bardzo wydajna, jej niewielkie opakowanie wystarcza z powodzeniem na wiele miesięcy stosowania.

    Niestety, aż 30% testujących uważa, iż kosmetyk nie jest skuteczny, przede wszystkim w kwestii jaką jest pogrubienie rzęs, oraz ich wydłużenie. 99% ankietujących zgadza się z faktem, że kosmetyk sprawia, że rzęst stają się jedwabiste i mocniejsze.